Trwa ładowanie...
zakupy
Luiza Poreda
19-10-2012 15:45

Za darmo: Weekendowe Targi Antyków i Sztuki Użytkowej

To największa giełda antyków i staroci w Polsce. W ten weekend wstęp bezpłatny

Za darmo: Weekendowe Targi Antyków i Sztuki Użytkowej
d2rk9fz

Weekendowe Targi Antyków i Sztuki Użytkowej działają na terenie Rynku Hurtowego w Broniszach już od 2000 roku. Zapoczątkowane zostały przez przeprowadzkę grupy sprzedawców antyków i staroci z Bazaru na Kole. Od kwietnia 2010 antyki sprzedawane są w nowej hali wystawowej o powierzchni ponad 4500m2. Hala jest ogrzewana, a kupujący nie muszą się martwić o miejsca do parkowania.

W każdy weekend wystawcy oferują: antyczne meble, stylowe lampy, porcelanę, dywany z Iranu, Uzbekistanu, czy Azerbejdżanu, antyczne zegary, srebrne patery i różnego rodzaju drobiazgi domowego użytku. Sprzedawane w Broniszach antyki są najczęściej po gruntownej renowacji. W sobotę i niedzielę 20-21 października, większość artykułów ma być w bardzo promocyjnych cenach.

Żeby tego było mało, w najbliższy weekend 15 specjalistów od renowacji mebli drewnianych, tapicerowanych, renowacji obrazów, ale także zegarmistrzów znających się na mechanizmach starych ściennych i stojących zegarów, będzie udzielało porad oraz świadczyło usługi renowacyjne po okazyjnych cenach.

d2rk9fz

Warto dodać, że teren Giełdy Rolno-Spożywczej (na jej terenie odbywają się targi antyków) wyposażony jest w dostateczną ilość miejsc parkingowych, całodobową gastronomię i pełną infrastrukturę sanitarną.

Weekendowe Targi Antyków i Sztuki Użytkowej w Broniszach
Sobota 8:00-16:00, niedziela 8:00-15:00

Wstęp wolny

......................................................................................................................................................................

Giełda Antyków w Broniszach położona jest przy trasie Warszawa - Poznań ok. 12 km od centrum Warszawy przy ul. Poznańskiej 98. Dojazd samochodem ulicą Poznańską do Bronisz, lub z przystanku Fort Wola autobusem linii 713 do przystanku Bronisze.

Do przystanku Fort Wola można dojechać autobusami 184 , 105, oraz liniami tramwajowymi 8,10,26.

d2rk9fz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rk9fz