Trwa ładowanie...

Za darmo: Wycieczki po Parku Natolińskim

Możliwość zobaczenia na co dzień zamkniętego pałacu i parku!

Za darmo: Wycieczki po Parku Natolińskim
d1h43nl
d1h43nl

W przyszłym tygodniu ruszy kolejna edycja wycieczek po Parku Natolińskim organizowanych przez Dzielnicę Ursynów. Co niedzielę przewodnicy będą oprowadzać siedem grup po dwadzieścia osób. Zapisy na pierwsze wycieczki już w najbliższy poniedziałek, 6 maja od godz. 10:00.

Pierwsza seria wycieczek zaczyna się od 12 maja i będzie prowadzona do 30 czerwca. Kolejna ruszy 11 sierpnia i potrwa do 29 września. Wycieczki będą odbywać się w tym terminie w każdą niedzielę w siedmiu grupach, o godzinach: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 oraz 16:00. Zwiedzanie trwa od 1,5 do 2 godzin. Miejscem zbiórki jest wejście do Parku przy bramie głównej Centrum Europejskiego Natolin. W zeszłym roku z wycieczek skorzystało prawie dwa tysiące osób!

W trakcie zwiedzania mieszkańcy będą mieli możliwość zobaczenia na co dzień zamkniętego pałacu i parku oraz poznania historii Natolina. Zwracamy uwagę, że teren Lasu Natolińskiego w wielu miejscach jest podmokły - mówią organizatorzy - W związku z tym prosimy nie zabierać dzieci w wózkach a wszystkim radzimy wdziać nieco mocniejsze buty i zabezpieczyć się przed komarami.

d1h43nl

Zapisy na poszczególne wycieczki zaczynają się w poprzedzający je poniedziałek o godzinie 10:00. Zapisujący może zarezerwować maksymalnie cztery miejsca – ograniczenie to nie dotyczy rodzin wielodzietnych. Zarezerwować miejsca można na dwa sposoby. Można wysłać maila pod adres infosport@ursynow.pl z następującymi danymi: datą i godziną wycieczki, imionami i nazwiskami wszystkich zapisywanych osób, numerem telefonu i adresem mejlowym osoby dokonującej zapisu. Można też zadzwonić pod numer 22 545 74 59.

d1h43nl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h43nl