Trwa ładowanie...

Za darmo: zimowy spacer po Muranowie

Będzie można poznać lepiej wolską część historycznej dzielnicy

Za darmo: zimowy spacer po Muranowie
d7p802a
d7p802a

W sierpniu tego roku Muzeum Historii Żydów Polskich zorganizowało pierwszy spacer po Muranowie. Imprezie towarzyszyło otwarcie wystawy „Moje miejsce na Muranowie”, którą do dziś można obejrzeć na ogrodzeniu otaczającym budynek Muzeum Historii Żydów Polskich. Teraz prezentują kolejną, tym razem zimową, odsłonę spaceru!

Jak mówi stare powiedzenie, "zostało jeszcze trochę ciekawych historii do opowiedzenia i trochę miejsc do zwiedzenia". Dlatego* już w najbliższą sobotę, 8 grudnia* Muzeum organizuje drugą część spaceru, na którym będzie można poznać lepiej wolską część Muranowa, z jej historiami o tajemniczych żabach, urokliwych kawiarenkach i rodzinnych interesach, które istnieją tu od ponad 50 lat.

Start o godz. 11.00 przy wystawie „Moje miejsce na Muranowie” na ogrodzeniu otaczającym budynek Muzeum Historii Żydów Polskich (skwer Willy Brandta, od strony ul. Anielewicza). Spacer poprowadzi Jagna Kofta, varsavianistka i edukatorka z Muzeum Historii Żydów Polskich. Udział oczywiście bezpłatny. Całość potrwa około 2 godzin, zakończenie przy Szpitalu św. Zofii (ul. Żelazna). Dla uczestników spotkania przewidziany jest mały poczęstunek i gorąca herbata.

d7p802a

Ubierzcie się ciepło!

d7p802a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7p802a