Trwa ładowanie...
d1boyat

Za darmo: Zobacz derby rugby w stolicy!

W sobotę, 4 października, o godz. 13.00, na boisku przy ul. Wawelskiej 5, SKRA Warszawa podejmie w derbowej rywalizacji zespół Frogs&Co. Warszawa
Share
Za darmo: Zobacz derby rugby w stolicy!
d1boyat

W sobotę, 4 października, o godz. 13.00, na boisku przy ul. Wawelskiej 5, SKRA Warszawa podejmie w derbowej rywalizacji zespół Frogs&Co. Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w ramach I ligi rugby.Popularne „Żaby”, zespół założony blisko dziesięć lat temu przez obcokrajowców pracujących w Warszawie, będzie musiał stawić czoła drużynie Skry, która na boiskach rugby obecna jest od ponad pięćdziesięciu lat.

SKRA po trzech kolejkach ma bilans meczów 2-1. W pierwszej kolejce SKRA pokonała Alfę Bydgoszcz 102 do 0. W drugiej rudzie zespół musiał uznać wyższość piętnastki Budowlanych Lublin 17:22, jednakże w trzeciej kolejce, w pierwszych derbach stolicy, SKRA okazał się lepsza od RC Legia Warszawa pokonując ją 41:12.

Zobacz także: Miasto odbierze "Skrę" inwestorowi?

d1boyat

Ekipa Frogs&Co. Warszawa rozegrała w obecnym sezonie dwa ligowe mecze. W obu zespół poniósł porażki. W pierwszym spotkaniu „Żaby” uległy bydgoskiej Alfie 7:43 w drugim Budowlanym z Lublina 8:37. Mimo, że ostatnie wyniki „Frogsów” w roli faworyta stawiają zawodników Skry, widowisko zapowiada się ciekawie – będą to drugie derby Warszawy.

Wstęp na mecz jest bezpłatny.


* Zobacz, jakie inne bezpłatne wydarzenia odbywają się w Warszawie! *

d1boyat

Podziel się opinią

Share
d1boyat
d1boyat