Trwa ładowanie...

Za darmo: Żyj zdrowo i kolorowo

Rodzinny festyn na Krakowskim Przedmieściu już 25 maja

Za darmo: Żyj zdrowo i kolorowo
d28ad7y
d28ad7y

Bańki mydlane, malowanie twarzy, zajęcia z Robertem Korzeniowskim, konkursy z udziałem m.in. Małgosi Sochy, Elżbiety Zającówny i Michała Piróga - to tylko kilka z atrakcji, które czekają nas podczas familijnego festynu edukacyjnego „Żyj zdrowo i kolorowo” promującego zdrowy styl życia.

25 maja, w godz. 11.00 - 18.00, na skwerze Hoovera (Krakowskie Przedmieście) będzie można spotkać wesołych klaunów, którzy będą wciągać zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych do wspólnej zabawy. Nie zabraknie również warsztatów ceramicznych, zajęć z gotowania i warsztatów fotograficznych.

Na scenie przy skwerze odbędą się pokazy tańca brzucha i Zumby. Chętni będą mieli również okazję wziąć udział w nauce magicznych sztuczek i licznych konkursach, przez cały czas trwania Festynu w namiotach i stoiskach prowadzone będą animacje uliczne oraz liczne pokazy. Policja zaprezentuje swój mobilny posterunek, a funkcjonariusze straży miejskiej i straży pożarnej zdradzą tajniki swojej pracy. W ramach inicjatywy „Motocykliści dzieciom” odbędzie się malowanie motocykli i samochodów terenowych.

d28ad7y

Uczestnicy poznają także niekonwencjonalne i ciekawe dyscypliny sportowe, które zachęcą do praktykowania zdrowego i wolnego od nałogów stylu życia - zajęcia sportowe dla dzieci i ich rodziców poprowadzi sam Robert Korzeniowski.

d28ad7y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28ad7y