Trwa ładowanie...
d2x2rwo

Zaatakował maczetą, bo kierowca wjechał na "jego" pas ruchu

Agresywne zachowanie na warszawskiej drodze
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaatakował maczetą, bo kierowca wjechał na "jego" pas ruchu
d2x2rwo

Nawet 5 lat grozi 40-letniemu mężczyźnie, który maczetą zaatakował samochód innego kierowcy. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Targówka.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony jechał prawym pasem ruchu jedną z ulic Targówka. - W pewnym momencie zmienił pas ruchu na środkowy, którym jechała honda. jako pasażer, przebywał w niej 40-letni mężczyzna. Nie spodobało u się to, że kierujący renault zajął miejsce na środkowym pasie przed nim, nie sygnalizując tego odpowiednio wcześniej - relacjonują mundurowi. Mężczyzna najpierw używał wulgarnych słów w kierunku pokrzywdzonego, a kiedy ten zatrzymał się na skrzyżowaniu, 40-latek wysiadł z samochodu, zabierając z niego ostre narzędzie wyglądem przypominające maczetę i uderzył w bok jego samochodem.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, po czym przewieziono go na komendę. Tam został osadzony w policyjnym areszcie. Właściciel wycenił straty na 2,5 tys. złotych. 40-latek będzie odpowiadał teraz za uszkodzenie mienia. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

d2x2rwo

Przeczytajcie też: Wiceprezydent Wojciechowicz: Wokół Sejmu nie będzie płotu

Podziel się
d2x2rwo

Podziel się opinią

Share

d2x2rwo

d2x2rwo