Trwa ładowanie...

Zaatakował partnerkę nożem, na oczach 4-latki

Para przyjechała razem z dzieckiem do Warszawy na kilkudniowy urlop

Zaatakował partnerkę nożem, na oczach 4-latki
d2qnvqh
d2qnvqh

Nie wiadomo, co sprawiło, że doszło do tych tak dramatycznych wydarzeń. W ubiegły czwartek około godziny 5:45 dyspozytor pogotowia ratunkowego otrzymał telefon od Adama T., który opowiadając o tym, co się stało poprosił o pomoc dla konającej kobiety. Przybyli do wynajętej kawalerki przy Jana Pawła II śródmiejscy policjanci zatrzymali agresywnego i niestosującego się do wydawanych poleceń Tomasza T.

* Policjanci zaopiekowali się roztrzęsioną 4-letnią dziewczynką, którą chwilę później pogotowie zabrało na badania. Do szpitala w ciężkim stanie trafiła także zakrwawiona 26-latka.*

To prawdopodobnie Tomasz T. zadał swojej konkubinie kilkanaście ciosów nożem. Kobieta miała rany kłute i cięte, przez które straciła bardzo dużo krwi. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących przy tej sprawie para wraz ze swoim dzieckiem, które było świadkiem tragedii, przyjechała do stolicy na kilkudniowy urlop.

d2qnvqh

Jak podała stołeczna policja, mężczyzna zostanie prawdopodobnie oskarżony o zabójstwo. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje od 8 do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocie.

d2qnvqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qnvqh