Trwa ładowanie...

Zaatakował policjanta. Jest decyzja w sprawie nożownika z Izraela

24-latek od roku znajdował się na terenie Polski. Od miesiąca mieszkał w warszawskim hostelu.

Share
Zaatakował policjanta. Jest decyzja w sprawie nożownika z Izraela
d3fxcs0

Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie 24-letniego Izraelczyka, który w czwartek wieczorem zaatakował w centrum stolicy dwóch policjantów. Ibrahim H. trafi do aresztu tymczasowego na trzy miesiące.

O nowych fakatch w sprawie nożownika z Ordynackiej informuje portal DoRzeczy.pl. Według ich doniesień, sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek prokuratury o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu tymczasowego dla Ibrahima H., który w czwartek zaatakował nożem funkcjonariuszy w centrum miasta.

24-latkowi przedstawiono zarzuty czynnej napaści na interweniujących wobec niego funkcjonariuszy policji oraz narażenie jednego z policjantów na utratę życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Izrelczyk nie złożył wyjaśnień, nie ustosunkował się stawianych mu zarzutów. Aktualnie Ibrahim H. został wysłany na obserwacją psychiatryczną. * *

DoRzeczy.pl podaje również, że mężczyzna na terenie Polski znajdował się od roku, od około miesiąca mieszkał w jednym z warszawskich hosteli.

d3fxcs0

Przypomnijmy: do niebezpiecznego incydentu doszło o godzinie 15.30 na ul. Ordynackiej, tuż przy skrzyżowaniu z Nowym Światem. To ścisłe centrum Warszawy. Policja dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który chodzi po ulicy z nożem i dziwnie się zachowuje. Na miejsce natychmiast wysłano patrol.

- Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję, w jej trakcie mężczyzna ranił jednego z policjantów w okolicach twarzy - wyjaśnił starszy aspirant Rafał Retmaniak z zespołu prasowego KSP. Nożownik został zatrzymany, ale nie są na razie znane jego motywy.

Źródło: DoRzeczy.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

d3fxcs0
d3fxcs0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fxcs0
d3fxcs0