Trwa ładowanie...

Zaatakowali squaty z maczetami! W środku były dzieci [WIDEO]

"Każdy kto brał udział w dzisiejszym Marszu Niepodległości, jest odpowiedzialny za atak na domy w których mieszkają m.in. rodziny po eksmisjach, osoby starsze, niepełnosprawne i wszystkie, których nie stać na czynsz"

Zaatakowali squaty z maczetami! W środku były dzieci [WIDEO]
dsrqlwe
dsrqlwe

Dziś, bandyci wdarli się na teren squatów w centrum Warszawy. Rzucano koktajle Mołotowa, zaatakowano dwa squaty - Syrenę i Przychodnię (mieszczące się przy ulicach Skorupki i Wilczej). To właśnie po tych atakach Ratusz zdecydował się rozwiązać marsz.

W samej "Syrenie" znajdowała się ósemka dzieci, w wieku od od 3 do 14 lat. Dla bandytów nie miało to znaczenia. W okolicach squatu Przychodnia spalono samochody, wybito okna, byli ranni. "Neonaziści byli gotowi zabić" - piszą świadkowie wydarzeń. Atak prawdopodobnie był planowany wcześniej. Bandyci zostali przepuszczeni przez osoby z tzw. "straży marszu". Zobaczcie wideo!

Squaty mieszczą się ponad 200 metrów od Marszałkowskiej (gdzie przechodził marsz). mieszkańcy nie mogli więc sprowokować uczestników. Atak trwał ok. 20 minut. Atakujący wdarli się na podwórze squatu, podpalili jeden i zdewastowali drugi samochód. "Gdy od strony Skorupki zniknęli wszyscy funkcjonariusze policji, pojawiła się grupa kilkudziesięciu bandytów. Rozerwali łańcuchy bram, wdarli się na teren. Z maczetami, butelkami, pałkami zaatakowali osoby znajdujące się w środku". - czytamy w relacji squatowców, którym udało się odeprzeć atak. Dzieciom nic się nie stało, kilka osób zostało poturbowanych.

dsrqlwe

W Dniu Niepodległości, podczas zorganizowanego przez skrajną prawicę marszu Niepodległości, doszło do zamieszek w całej Warszawie. Rannych zostało 7 policjantów, zatrzymano ponad 30 osób. Spalono po raz kolejny tęczę przy pl. Zbawiciela .
Marsz zorganizowany został przez Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" we współpracy z Młodzieżą Wszechpolską i Obozem Narodowo-Radykalnym.

Dziś wiele redakcji otrzymało manifest, podpisany przez "polskich patriotów".Oto jego treść.

Manifest 11/11/2013 Chcieliście wojny to ją macie. Dzisiejszy dzień był dopiero pierwszą potyczką i demonstracją naszej siły. Polscy patrioci oficjalnie wypowiadają wojnę lewackim kurwom, pedałom i zdrajcom ojczyzny. Nie spoczniemy dopóki nie rozpiolimy wam wszystkim łbów i dopóki wasza krew nie zaleje ulic, a obecnie rządzący gabinet nie stanie przed plutonem egzekucyjnym. Bóg, honor, ojczyzna! Nie czerwona, nie tęczowa, tylko wielka Polska narodowa! *

*Zobaczcie wideo z ataku. *

dsrqlwe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsrqlwe