Trwa ładowanie...

Zabił taksówkarza, zwłoki ukrył w domu, a taksówkę sprzedał

Po zaginięciu taksówkarza policja sprawdziła adres ostatniego zlecenia. Na miejscu funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia...

Zabił taksówkarza, zwłoki ukrył w domu, a taksówkę sprzedał
d3jmbs9

W środę wieczorem zaginął mężczyzna, który był kierowcą warszawskiej taksówki . Policjanci z Ochoty zajmujący się sprawą, nabrali podejrzeń, że to może nie być zwykłe zaginięcie. Gdy ustalili adres ostatniego zlecenia, pojechali tam, aby przesłuchać osobę zamawiającą ten kurs. Na miejscu dokonali makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu na warszawskich Stegnach ujawnili zwłoki poszukiwanego mężczyzny!

W dalsze działania włączyli się policjanci z Wydziału Terroru Kryminalnego i Zabójstw, którzy ustalili, że za tę zbrodnię odpowiedzialny może być młody mężczyzna, który wynajmował ten lokal. Wczoraj wieczorem funkcjonariusze ze stołecznego "terroru" wraz z policjantami z "realizacji" weszli do mieszkania, gdzie zatrzymano podejrzewanego. Jak się później okazało, napastnik sprzedał też samochód należący do nieżyjącego taksówkarza. Za samochód wart kilkadziesiąt tysięcy złotych wziął między 10 a 20 tys. zł.

Zatrzymany trafił już do prokuratora prowadzącego postępowanie, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu za to do 25 lat więzienia. Podejrzany o dokonanie tej zbrodni był już w przeszłości notowany za oszustwa, poszukiwany był także listami gończymi.

d3jmbs9
d3jmbs9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jmbs9