Trwa ładowanie...
d164fu9

Zablokowana droga A2 w kierunku Łodzi. Gigantyczny korek

To nie jest dobry dzień dla kierowców. Na drodze wylotowej z Warszawy stronę Łodzi w powiecie grodziskim zderzyły się trzy samochody. Tworzą się gigantyczne korki. Czytelnicy informują nas o utrudnieniach drogowych w całej Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doszło do zderzenia trzech samochodów
Doszło do zderzenia trzech samochodów (wawalove, Fot: Czytelnik)
d164fu9

Do wypadku doszło na odcinku Wiskitki (DK50) - MOP Baranów. - Zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden dostawczy. Jedna osoba jest poszkodowana. Usuwanie utrudnień może potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut - mówi WawaLove Piotr Księżak ze straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejscu zdarzenia pracują służby porządkowe.

Kilka godzin temu doszło do tragicznego wypadku na autostradzie A2 w kierunku Warszawy, na 147 km na wysokości miejscowości Dopiewo. Jak podaje RMF FM, "roczne dziecko przetransportowano śmigłowcem do szpitala".

Kilku kilometrowy korek utworzył się również na autostradzie w kierunku Gdańska przed Grudziądzem. - Samochód wyleciał z drogi. Auta stoją ze zgaszonymi silnikami, ludzie spacerują z nudów po autostradzie - informuje nas czytelniczka.

d164fu9

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna i policja.

    WP.PL
(WP.PL, Fot: Czytelniczka)

Stoisz w korku? Jesteś świadkiem wypadku? Daj znać na dziejesie.wp.pl.

d164fu9

Podziel się opinią

Share
d164fu9
d164fu9