Trwa ładowanie...
d2sqbq9

Zabójstwo na Brzeskiej. Aresztowano 20-letniego Damiana K. [WIDEO]

"Zabezpieczono też nóż, którym prawdopodobnie dokonał zbrodni"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabójstwo na Brzeskiej. Aresztowano 20-letniego Damiana K. [WIDEO]
d2sqbq9

Zarzut zabójstwa usłyszał 20-letni Damian K., podejrzewany o zadanie kilku ciosów nożem 28-latkowi podczas kłótni. Zaatakowany mężczyna w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł.

O sprawie pisaliśmy w poniedziałek . W nocy z piątku na sobotę, na numer alarmowy zadzwoniła osoba z informacją, że przy ul. Brzeskiej w Warszawie doszło do awantury. Na miejscu policjanci zastali dwóch rannych mężczyzn, z licznymi ranami kłutymi. Obu przewieziono do szpitala. Jeden z nich, 28-latek, mimo podjętej reanimacji zmarł. Życiu drugiego rannego nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Jak udało się ustalić mundurowym , w zdarzenie mógł być zamieszany Damian K. 20-latek jest podejrzewany o zadanie kilku ciosów nożem 28-latkowi, z którym wcześniej prawdopodobnie się pokłócił. Mężczyznę zatrzymano w jego mieszkaniu, zabezpieczono też nóż, którym prawdopodobnie dokonał zbrodni. Podczas zatrzymania mężczyzna miał prawie 1,3 promila alkoholu.

d2sqbq9

20-latek usłyszał już zarzut dokonania zabójstwa i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu nawet dożywocie.

Przeczytajcie też: Strajk pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka. Co z małymi pacjentami?

d2sqbq9

Podziel się opinią

Share
d2sqbq9
d2sqbq9