Trwa ładowanie...
holderName

Zaczął się sezon na stołecznych lodowiskach

Już teraz czynnych jest pięć miejskich lodowisk
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaczął się sezon na stołecznych lodowiskach
holderName

Miejskie lodowiska znajdują się pod adresami:

  • przy ul. Obrońców Tobruku 40 (Bemowo),
  • na Torze Łyżwiarskim „Stegny” przy ul. Inspektowej 1 (Mokotów),
  • WOW „Wisła” przy ul. Namysłowskiej 8 (Praga-Północ),
  • OSiR Wawer przy ul. V Poprzecznej,
  • WOW „Wisła” przy ul. Górczewskiej 69/73 (Wola).

Kolejne lodowiska w innych dzielnicach zostaną uruchomione w pierwszej połowie grudnia. Planowane jest otwarcie lodowisk na Białołęce (ul. Strumykowa 21), Ochocie (ul. Rokossowska 10), Pradze-Południe (al. Stanów Zjednoczonych 24), Targówku (ul. Łabiszyńska 20), w Wilanowie (ul. Gubinowska 28/30), we Włochach (Park im. M. Kotańskiego przy ul. 1 Sierpnia) i w Ursusie (przy ul. K. Sosnkowskiego 10 oraz przy ul. Keniga 20).

holderName

*Wszystkie miejskie lodowiska będą udostępnione aż do marca przyszłego roku. *

Już od środy, 5 grudnia, będą mogli bezpłatnie korzystać z lodowiska znajdującego się przed Pałacem Kultury i Nauki (od strony ul. Świętokrzyskiej). Lodowisko o przyjemnej nazwie „Arena” będzie dostępne codziennie: od godz. 8.00 do godz. 20.00 (od poniedziałku do czwartku), natomiast w piątek, sobotę i niedzielę będzie ono czynne aż do godz. 21. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Osoby nie posiadające własnego sprzętu będą mogły skorzystać z wypożyczalni.

Entuzjaści jazdy na nartach oraz snowboardu mogą skorzystać z oferty Górki Szczęśliwickiej przy ul. Drawskiej 22. Ten pokryty igielitem warszawski szczyt ma prawie 75 m wysokości. Trasa zjazdu wynosi 227 metrów. Zjeżdża się z niego ze średnią prędkością 36 km/h. Na górce działają dwa wyciągi: talerzowy i krzesełkowy. W ciągu godziny na szczyt może wjechać blisko dwa tysiące osób. Sztuczne naśnieżanie trasy jest możliwe dopiero, gdy temperatura spada poniżej zera. Godzinna jazda po stoku w dni powszednie kosztuje 19 złotych, natomiast w weekendy wynosi 23 złote.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName