Trwa ładowanie...

Zadawali koledze ciosy nożem. Dwaj mężczyźni zatrzymani

Podejrzani trafili na 3 miesiące do aresztu.

Zadawali koledze ciosy nożem. Dwaj mężczyźni zatrzymani
dk7k21q
dk7k21q

21-letni Adrian Sz. oraz 19-letni Bartłomiej B. spożywali z pokrzywdzonym alkohol. Między mężczyznami wywiązała się kłótnia. Podejrzani zadali swojemu koledze kilka ciosów nożem i okradli jego mieszkanie. Sąd postanowił zastosować wobec nich trzymiesięczny tymczasowy areszt.

W miniony czwartek policjanci z komisariatu na Targówku otrzymali informację o napadzie, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Kondratowicza. Funkcjonariusze zaczęli ustalać okoliczności całego zdarzenia. Dowiedzieli się, że pokrzywdzony wspólnie ze swoimi oprawcami spożywał alkohol. W pewnym momencie, pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia, w trakcie której 19 i 21-latek zadawali pokrzywdzonemu ciosy nożami. Następnie oprawcy splądrowali lokal i ukradli pokrzywdzonemu bluzę sportową, antenę telewizyjną, dekoder oraz telefon komórkowy, po czym oddalili się z łupem.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, który utrwalił wizerunki napastników. Następnie funkcjonariusze wykonali czynności operacyjne, które doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanych mężczyzn i ich zatrzymania. Zgromadzony przez policję materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Adrianowi Sz. oraz Bartłomiejowi B. zarzutów dokonania rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Sąd postanowił zastosować trzymiesięczny tymczasowy areszt wobec podejrzanych.

dk7k21q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk7k21q