Trwa ładowanie...
dwjocu6

Zaginął 28-letni Marcin. Widziałeś go?

Funkcjonariusze z Jabłonny prowadzą poszukiwania 28-letniego Marcina Poręby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął 28-letni Marcin. Widziałeś go?
dwjocu6

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie poszukują zaginionego 28-letniego Marcina Poręby. Mężczyzna 13 września około godz. 17.00 skończył pracę w Warszawie i zamierzał wracać do Jabłonny. Do domu jednak nie dotarł. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Jabłonnie, telefon 22 774-43-44 lub z najbliższą jednostką Policji pod bezpłatnymi nr tel. 997 i 112.

Funkcjonariusze z Jabłonny prowadzą poszukiwania 28-letniego Marcina Poręby.

Mężczyzna ma około 186-190 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie, koloru ciemny blond, oczy szare. Znaki szczególne to blizna pod okiem oraz tatuaż na ręku. W chwili zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki koloru niebieskiego w kratkę, szarą koszulkę oraz sportowe buty. Mężczyzna prawdopodobnie przemieszczał się rowerem. Mógł też mieć przy sobie czarny plecak oraz saszetkę przewieszoną przez klatkę piersiową.

dwjocu6

13 września około godz.17.00 mężczyzna skończył pracę w Warszawie i zamierzał wrócić do domu do Jabłonny. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu 28-latka prezentowanego na zdjęciu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny (może być anonimowy) z Komisariatem Policji w Jabłonnie ul. Modlińska 102B, telefon 22 774-43-44 lub pod bezpłatne nr tel. 997 i 112.

*Przeczytaj też: *

dwjocu6

Podziel się opinią

Share
dwjocu6
dwjocu6