Trwa ładowanie...
15-11-2017 10:22

Zaginął rolkarz z Estonii. Ślady prowadzą do Warszawy

Jego najbliżsi nie wiedzą, gdzie może przebywać.

Zaginął rolkarz z Estonii. Ślady prowadzą do Warszawy
d2najpm
d2najpm

Estoński rolkarz*Erik Olev Orgo ostatni raz z rodziną kontaktował się dwa tygodnie temu. Potem ślad po nim zaginął. Z danych odczytanych z karty kredytowej wynika, że ostatniej transakcji dokonał 13 listopada w Warszawie.*

"Pomóżcie nam znaleźć Erika Oleva Orgo pseudonim Eki. Ostatni raz kontaktował się 1 listopada" u2013 czytamy w wiadomości opublikowanej na Facebooku przez koleżankę zaginionego.

Ślad urywa się w Warszawie. Nikt potem go nie widział. Jego najbliżsi nie wiedzą, gdzie może przebywać. Proszą o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. "Martwimy się i czekamy aż wróci do domu" - napisali.

d2najpm

Jeśli widzieliście Erika lub wiecie, gdzie może przebywać, wyślijcie wiadomość na adres mailowy matki mężczyzny eve@trp.ee lub na naszą skrzynkę pocztową wawalove@grupawp.pl albo skontaktujcie się z policją.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Dokumenty z Holokaustu znalezione w metalowych skrzyniach. Podziemne archiwum Warszawskiego Getta już dostępne

d2najpm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2najpm