Trwa ładowanie...
d1nmbd0

Zaginął znany socjolog!

AKTUALIZACJA: Henryk Domański odnaleziony!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął znany socjolog!
d1nmbd0

Warszawska policja po kilkunastu godzinach odnalazła znanego socjologa profesora Henryka Domańskiego. Mężczyzna znajduje się w szpitalu.

Znany socjolog profesor Henryk Domański w niedzielny poranek wyszedł z domu na Białołęce , aby - prawdopodobnie - pobiegać. W domu zostawił telefon komórkowy i wszystkie dokumenty. *__*

Czytaj też: Zaginęła Kamila Lubańska

d1nmbd0

W poniedziałek miał odebrać ze szpitala swoją matkę, jednak nie przyjechał do placówki. Obecnie naukowca szuka policyjny śmigłowiec i około trzydziestu policjantów. Funkcjonariusze przeszukują m.in. okolice wału wiślanego na Białołęce.

Jeśli ktoklwiek z was ma informacje mogące pomóc w znalezieniu prof. Domańskiego, prosimy przekazywać je na policję , która za pomocą helikoptera i kilkudziesięciu funkcjonariuszy próbuje odnaleźć profesora.

Prof. Henryk Domański to jeden z najwybitniejszych, żyjących współcześnie socjologów. Specjalizuje się w obiektywnym i świadomościowym badaniu rozwarstwiania społeczeństwa i aspektów z tym związanych, m.in. zarobków i biedy. Obecnie pełni funkcję dyrektora Instytutu Filozofii i Socjologii PAN - jest kierownikiem Zakładu Badań Struktury Społecznej.

Czytaj też: Zaginął Arkadiusz Jan Lepa

Podziel się
d1nmbd0

Podziel się opinią

Share

d1nmbd0

d1nmbd0