Trwa ładowanie...

Zakatował psa metalową rurką. Odpowie przed sądem

Mężczyznę objęto już policyjnym dozorem

Share
Zakatował psa metalową rurką. Odpowie przed sądem
d4g6yoa

Nawet 3 lata pozbawienia wolności grozi 53-letniemu mieszkańcowi Stanisławowa (mazowieckie), podejrzanemu o zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło w czerwcu. Funkcjonariusze otrzymali wówczas zgłoszenie o podejrzeniu tego brutalnego przestępstwa. - Dokładnie gromadzili materiał dowodowy w tej sprawie, przesłuchując świadków i zabezpieczając przedmiot, który mógł być wykorzystany do popełnienia czynu - relacjonują mundurowi .

Jak ustalono, mężczyzna był właścicielem zwierzęcia. Feralnego dnia miał uderzyć psa w głowę metalową rurką, a później wyrzucić go w krzaki na swojej posesji. - Zebrany przez policjantów materiał dowodowy wstępnie uprawdopodobnił, że to 53-latek miał bezpośredni związek z zabiciem swojego psa - dodają funkcjonariusze. Nieznane są powody jego czynu.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Podejrzany usłyszał już zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Decyzją prokuratora mężczyznę objęto policyjnym dozorem.

d4g6yoa

53-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

d4g6yoa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g6yoa
d4g6yoa