Trwa ładowanie...
d2x2rwo

Zakochała się i dlatego kradła. Gang za kratkami

Tak pokochała złodzieja samochodów, że zaczęła "pracować" razem z nim - kobieta jest jedną z 16 zatrzymanych właśnie członków gangu "Suchego". CBŚP zapowiada, że to nie koniec operacji ws. tej grupy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CBŚP zatrzymało podejrzanych w Warszawie, Mławie i Ciechanowie
CBŚP zatrzymało podejrzanych w Warszawie, Mławie i Ciechanowie (CBŚP)
d2x2rwo

Zatrzymani gangsterzy usłyszeli zarzuty dot. handlu narkotykami i bronią oraz kradzieży z włamaniem. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński powiedział, że osiem osób aresztowano, a zabezpieczony majątek podejrzanych ma łączną wartość ponad 1,4 mln zł.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali gangsterów podczas operacji przeprowadzonej w Warszawie, Mławie i Ciechanowie.

Śledczy mówią, że przestępcy byli zaskoczeni, bo sądzili, że mogą się czuć bezpiecznie skoro nie zostali zatrzymani jesienią podczas pierwszego uderzania w gang "Suchego". Od tego czasu zatrzymano już 69 osób, które zajmowały się handlem narkotyków i bronią, produkcją i rozprowadzaniem papierosów bez akcyzy oraz kradzieżą luksusowych samochodów.

d2x2rwo

Grupa "Suchego" powiązany był z innymi warszawskimi gangami - w tym "grupą mokotowską", "żoliborską" i "mławską".

Zobacz także: Nowe przepisy dla jeżdżących po autostradach

Przez miłość...

Wśród zatrzymanych teraz członków grupy jest kobieta z Mazowsza, która zakochała się w złodzieju samochodów i zaczęła z nim współpracować. Była dla gotowa zrobić wszystko dla ukochanego.

- Dała się omotać tak bardzo, że ukochany namówił ją, aby pilotowała go swoim samochodem po udanych kradzieżach. I ta nieszczęsna tak robiła i teraz usłyszała zarzuty współudziału w kradzieżach aut - opowiada jeden ze śledczych w rozmowie z tvp.info.
Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2x2rwo

Podziel się opinią

Share

d2x2rwo

d2x2rwo