Trwa ładowanie...
centrum zdrowia dziecka

Zalało oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzieci są przenoszone na inne oddziały

Nie wiadomo, jak długo potrwa naprawianie usterki.

Share
Zalało oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzieci są przenoszone na inne oddziały
dolenun

- W związku z dużymi ilościami opadów część dachu szpitala została zarwana. Zalany jest oddział rehabilitacji - mówi rzeczniczka Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pacjenci są przenoszeni na inne oddziały.

Informację podał TVN Warszawa. Z relacji reportera portalu wynika, że deszcz zaczął przeciekać do pomieszczenia, w którym znajdują się dzieci. Część z nich przeniesiono do stołówki lub sali rehabilitacji.

Informację potwierdza rzeczniczka szpitala Katarzyna Gardzińska: - W związku z dużymi ilościami opadów zerwało część dachu. Zalało oddział rehabilitacji. Pacjenci są wypisywani albo oddelegowywani na inne oddziały - mówi w rozmowie z WawaLove.pl

dolenun

Nie wiadomo, jak długo potrwa naprawianie usterki. - W tym momencie trudno mi powiedzieć. Na miejscu pracuje grupa techniczna, która ocenia szkodę - dodaje Gardzińska.

Wichury nad Polską

Od soboty w całym kraju strażacy musieli interweniować z powodu wichur 316 razy. Jak informuje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, prądu nie ma tysiące gospodarstw domowych - najwięcej 157 tys. odbiorców w Lubuskiem i 95 tys. w Wielkopolsce. Są już też co najmniej dwie ofiary śmiertelne.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Referendum ws. pomników smoleńskich? "Niech warszawiacy się wypowiedzą"

dolenun

Podziel się opinią

Share
dolenun
dolenun