Trwa ładowanie...

Założ sobie pocztę kibica w domenie legia.com

Teraz każdy kibic warszawskiego klubu może mieć skrzynkę z unikatowym adresem e-mail

Założ sobie pocztę kibica w domenie legia.com
d2tlb7j
d2tlb7j

Możliwość założenia skrzynki w domenie legia.com, jest jednym z etapów budowania silnej społeczności kibiców w internecie . Już teraz Legia komunikuje się za pośrednictwem facebooka i strony www. To samo dotyczy piłkarzy, którzy utrzymują relacje z fanami za pośrednictwem facebooka czy twittera - czytamy na stronie warszawskiego klubu.

Te działania są konsekwencją nawiązania współpracy z firmą home.pl, która od czerwca tego roku jest partnerem internetowym klubu i odpowiada za utrzymanie infrastruktury informatycznej Legii.

Stworzenie adresu skrzynki e-mail z rozszerzeniem legia.com to ukłon w stronę Kibiców Legii, którzy jeszcze silniej mogą związać się ze swoim Klubem. Możliwości określenia nazwy przy zakładaniu konta są praktycznie nieograniczone. Może to być nasze imię i nazwisko lub alias, którym wielu z nas posługuje się na co dzień. Kładziemy duży nacisk na aktywność Legii w Internecie, a także zapewnianie dodatkowych usług czy nowinek technologicznych naszym Kibicom, a współpraca z home.pl to kolejny krok w tym kierunku – mówi Jakub Szumielewicz, Członek Zarządu i Dyrektor Wykonawczy Legii Warszawa.

Założenie unikalnej skrzynki pocztowej z rozszerzeniem legia.com odbywa się na takich samych zasadach, co utworzenie tradycyjnego konta e-mail na stronie home.pl. Pocztę można utworzyć pod adresem * home.pl/legia*. Kibice otrzymują dostęp do jednej z najnowocześniejszych skrzynek opartych na technologii OX App Suite. Dzięki temu rozwiązaniu można zarządzać kontami email i dokumentami, ustalać zadania, subskrybować kanały RSS i integrować media społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter.

d2tlb7j

Niestety, wszystko co dobre, kosztuje. Założenie skrzynki pocztowej w domenie legia.com jest płatne i zapłacimy za nie 50 złotych. Ale czego nie robią prawdziwi kibice dla swojej drużyny...

Czytaj również: WARSAW - The City That Survived Its Own Death [WIDEO]

d2tlb7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tlb7j