Trwa ładowanie...
d3uf7i6

Zamierzasz adoptować psa? Schronisko "Na Paluchu" przygotuje wyprawkę

Warszawiacy, którzy zechcą zaopiekować się czworonogiem otrzymają prezent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamierzasz adoptować psa? Schronisko "Na Paluchu" przygotuje wyprawkę
d3uf7i6

Akcja pod nazwą "Wyprawka dla psiaka" ma na celu wyposażenie każdego psa, który znajdzie swój nowy dom w zapas karmy oraz zestaw niezbędnych gadżetów. Z całą pewnością ułatwi to przyszłemu właścicielowi opiekę nad zwierzęciem, szczególnie w pierwszych dniach od adopcji.

– Takich wprawek otrzymaliśmy od organizatorów akcji 500 i mamy nadzieję, że uda nam się je rozdysponować razem z naszymi podopiecznymi jak najszybciej. Kolejne miesiące to ważny czas dla schronisk, podczas którego szczególnie zachęcamy do adopcji. Niestety, zima to najcięższy okres dla naszej placówki. Dlatego mamy nadzieję, że jeszcze zanim nastaną mrozy, jak najwięcej psów znajdzie nowy dom – mówi Mariusz Maj ze schroniska „Na Paluchu”.

Przyszli właściciele otrzymają również specjalne materiały edukacyjne, dzięki którym dowiedzą się jak właściwie opiekować się czworonogiem. Cała akcja odbywa się pod patronatem platformy www.dlaSchroniska.pl , która umożliwia pomaganie bezdomnym zwierzakom przez Internet.

d3uf7i6

– Wiemy, jak ważne jest w szczególności te kilka pierwszych dni w nowym domu, zarówno dla zwierzaka, jak i dla jego właściciela. Sami często odpowiadamy na wiele pytań naszych klientów dotyczących tego, od czego zacząć, czego w szczególności w pierwszych dniach będą potrzebować i jakie produkty powinni wybrać. Dlatego razem z naszym dostawcą – firmą Hobby, dystrybutorem karmy HappyDog – zastanawialiśmy się, co zrobić, aby rozwiać takie wątpliwości oraz jeszcze więcej osób przekonać i zachęcić do adopcji bezdomnych psiaków, a także nagrodzić tych, którzy się na nią zdecydują. Doszliśmy do wniosku, że taka wyprawka, symboliczny „bagaż”, z którym pies wyprowadza się ze schroniska do nowego domu, to ogromne ułatwienie. Postanowiliśmy je zasponsorować – mówi Piotr Baranowski ze sklepu NaszeZoo.pl, który jest organizatorem „Wyprawki dla psiaka”.

Przeczytajcie też: Lepsza strona Wisły, czyli odwieczny konflikt warszawiaków

d3uf7i6

Podziel się opinią

Share
d3uf7i6
d3uf7i6