Trwa ładowanie...
d3u361u

Zamkną stację metra Plac Wilsona

W weekend zainstalują tam system informacji dotykowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamkną stację metra Plac Wilsona
d3u361u

W sobotę, 21 listopada nieczynne będą wyjścia i wejścia na stację metra Plac Wilsona znajdujące się bezpośrednio przy placu Wilsona (głowica płd.). W niedzielę, 22 listopada zamknięte będą wyjścia i wejścia zlokalizowane przy Urzędzie Dzielnicy Żoliborz (głowica płn.). Podczas następnych weekendów podobne utrudnienia będą występowały na stacjach Pole Mokotowskie i Politechnika. Zamknięcie głowic jest niezbędne do wykonania systemu informacji dotykowej dla osób niewidomych.

W najbliższy weekend 21-22 listopada system informacji dotykowej będzie montowany na stacji metra Plac Wilsona. W sobotę, 21 listopada niedostępne będą wyjścia i wejścia oraz windy prowadzące na stację bezpośrednio od strony placu Wilsona (głowica płd.).

W niedzielę, 22 listopada nie będzie można korzystać z wyjść i wejść na stację oraz wind znajdujących się przy Urzędzie Dzielnicy Żoliborz (głowica płn.).

d3u361u

Podczas kolejnych weekendów prace będą prowadzone na stacjach Pole Mokotowskie i Politechnika:

Pole Mokotowskie

- sobota, 28 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Rakowieckiej (głowica płd.) oraz windy
- niedziela, 29 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się bliżej ulicy Batorego (głowica płn.)

Politechnika

- sobota, 5 grudnia – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy al. Armii Ludowej (głowica płd.) oraz windy
- niedziela, 6 grudnia – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Nowowiejskiej (głowica płn.).

Przeczytaj też: "Endorfiny opanowują nasz organizm". Światowy Dzień Życzliwości

Podziel się
d3u361u

Podziel się opinią

Share

d3u361u

d3u361u