Trwa ładowanie...

Zamknięcie Cafe Roskosz

To ostatni weekend działalności kawiarni na Ursynowie

Zamknięcie Cafe Roskosz
d3udrdp
d3udrdp

Najbliższy weekend, 26 i 27 stycznia to ostatni weekend działalności Cafe Roskosz na warszawskim Ursynowie. Od 28 stycznia kawiarnia będzie już na stałe zamknięta. W ostatni, pożegnalny weekend wszystkie kawy, herbaty i zapiekanki będą po 5 złotych, a butelki, czyli piwo, cydry i oranżady po 7 złotych. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. W sobotę odbędzie się także impreza. Cafe Roskosz będzie czynne w ten weekend od 10:00 do 22:00.

Cafe Roskosz działała na Ursynowie przez prawie 2 lata. Przez niecałe 2 lata aktywnej działalności zorganizowaliśmy 169 oficjalnych wydarzeń, spotkań i warsztatów - pisze na blogu właściciel kawiarni - byliśmy obecni w prasie drukowanej 144 razy (tyle udało nam się zmonitorować), 4 razy w telewizji, i ok 56 razy w różnych rozgłośniach radiowych oraz niezliczoną ilość w internecie i wydarzeniach organizowanych przez naszych partnerów. Nawiązaliśmy współpracę ze wszystkimi liczącymi się osobami, instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz kultury. To pozwoliło wytworzyć nam markę niekiedy zaskakująco znaną wśród mieszkańców nie tylko Ursynowa, ale również całej Warszawy.

To niestety nie wystarczyło, aby zapewnić frekwencję na poziomie pozwalającym się utrzymać. Obserwowaliśmy znaczne wzrosty, jeżeli chodzi o obroty w stosunku do roku poprzedniego - pisze dalej - zwłaszcza w lato. Nie sądziliśmy, że obecna zima da nam tak w kość, że będziemy musieli podjąć decyzję o zamknięciu.

Cafe Roskosz, ul. Wiolinowa 2a

d3udrdp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3udrdp