Trwa ładowanie...
d1r54pa

Zamknięcie mostu Łazienkowskiego oznacza olbrzymie utrudnienia

Dotychczasowy węzeł przesiadkowy przy stacji metra Politechnika zostanie przeniesiony w okolice Dworca Centralnego, a objazd będzie kierowany przez Most Poniatowskiego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamknięcie mostu Łazienkowskiego oznacza olbrzymie utrudnienia
d1r54pa

W związku z wczorajszym pożarem po praskiej stronie, ze względów bezpieczeństwa został wyłączony ruch pieszy i kołowy na Trasie Łazienkowskiej na odcinku od Wału Miedzeszyńskiego do Wisłostrady.

Zamknięcie mostu Łazienkowskiego oznacza spore utrudnienia dla mieszkańców i kierowców. Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego Wiesław Witek powiedział, że przyspieszone linie autobusowe przejeżdżające przez Most Łazienkowski zostały wzmocnione o 25 pojazdów.

Przeczytajcie też: Wiceprezydent Warszawy: most Łazienkowski na razie został wyłączony z ruchu

d1r54pa

Dotychczasowy węzeł przesiadkowy przy stacji metra Politechnika zostanie przeniesiony w okolice Dworca Centralnego, a objazd będzie kierowany przez Most Poniatowskiego. W jego okolicach zostaną ustawione posterunki kierowania ruchem. ZTM stara się również o wytyczenie buspasa na Moście Poniatowskiego a także o wprowadzenie dodatkowego kursu Szybkiej Kolei Miejskiej z Rembertowa, lecz decyzja w tej sprawie zależy od PKP PLK.

Jak informuje* ZTM,* w związku z pożarem i zamknięciem mostu, są utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 138, 141, 143, 151, 182, 188, 502, 514, 520, 523, 525 i N25. Autobusy skierowano na trasę objazdową biegnącą obecnie m.in. al. Stanów Zjednoczonych, Wałem Miedzeszyńskim, mostem Poniatowskiego, ulicami Wioślarską, Solec i al. Armii Ludowej. Wyłączone zostały przystanki: Torwar, Wał Miedzeszyński oraz Kryniczna.

* Zobaczcie WIDEO z pożaru*

Podziel się
d1r54pa

Podziel się opinią

Share

d1r54pa

d1r54pa