Zamknięcie mostu Łazienkowskiego oznacza olbrzymie utrudnienia

Dotychczasowy węzeł przesiadkowy przy stacji metra Politechnika zostanie przeniesiony w okolice Dworca Centralnego, a objazd będzie kierowany przez Most Poniatowskiego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamknięcie mostu Łazienkowskiego oznacza olbrzymie utrudnienia
WP

W związku z wczorajszym pożarem po praskiej stronie, ze względów bezpieczeństwa został wyłączony ruch pieszy i kołowy na Trasie Łazienkowskiej na odcinku od Wału Miedzeszyńskiego do Wisłostrady. 

Zamknięcie mostu Łazienkowskiego oznacza spore utrudnienia dla mieszkańców i kierowców. Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego Wiesław Witek powiedział, że przyspieszone linie autobusowe przejeżdżające przez Most Łazienkowski zostały wzmocnione o 25 pojazdów. 

Przeczytajcie też:  Wiceprezydent Warszawy: most Łazienkowski na razie został wyłączony z ruchu

WP

Dotychczasowy węzeł przesiadkowy przy stacji metra Politechnika zostanie przeniesiony w okolice Dworca Centralnego, a objazd będzie kierowany przez Most Poniatowskiego. W jego okolicach zostaną ustawione posterunki kierowania ruchem. ZTM stara się również o wytyczenie buspasa na Moście Poniatowskiego a także o wprowadzenie dodatkowego kursu Szybkiej Kolei Miejskiej z Rembertowa, lecz decyzja w tej sprawie zależy od PKP PLK. 

Jak informuje* ZTM,* w związku z pożarem i zamknięciem mostu, są utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 138, 141, 143, 151, 182, 188, 502, 514, 520, 523, 525 i N25. Autobusy skierowano na trasę objazdową biegnącą obecnie m.in. al. Stanów Zjednoczonych, Wałem Miedzeszyńskim, mostem Poniatowskiego, ulicami Wioślarską, Solec i al. Armii Ludowej. Wyłączone zostały przystanki: Torwar, Wał Miedzeszyński oraz Kryniczna. 

* Zobaczcie WIDEO z pożaru*

Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP