Trwa ładowanie...
d2qpfer
jedzenie na mieście

Zamów jedzenie na wynos i wygraj włoską ucztę o wartości 500 zł!

Lokalne restauracje to kwintesencja gastronomii, która szczególnie ucierpiała z powodu kryzysu związanego z koronawirusem. By mogły zacząć na nowo funkcjonować i stanąć na nogi, potrzebują wsparcia. Ty też możesz im pomóc – i to delektując się wyśmienitymi daniami! Razem z S.Pellegrino wesprzyj ulubione warszawskie lokale, weź udział w konkursie i złap szansę na wygranie kosza z włoską ucztą, którą dostarczy Ci osobiście instagramerka Ciocia Liestyle!
Podziel się
Zamów jedzenie na wynos i wygraj włoską ucztę o wartości 500 zł!
Zamów jedzenie na wynos i wygraj włoską ucztę o wartości 500 zł! (materiały partnera)
d2qpfer

Artykuł sponsorowany

Tradycja, o której przetrwanie warto walczyć

Celebrowanie posiłków w restauracjach to wspaniała część naszej kultury, pielęgnowana z pokolenia na pokolenie. Prawdziwa uczta dla podniebienia, której można doświadczyć w ulubionych miejscach, to wynik pracy restauratorów, szefów kuchni, kucharzy, obsługi kelnerskiej oraz przede wszystkim klientów, bez których gastronomia nie mogłaby istnieć.

d2qpfer

Sytuacja epidemiczna oraz przymusowa kwarantanna spowodowała, że normalne funkcjonowanie restauracji przestało być możliwe. Ludzie, którzy tworzą każde z tych miejsc, do których tak chętnie zawsze zaglądali klienci, przestali mieć dla kogo gotować. Nawet teraz, gdy lokale zaczynają się już otwierać, to troska o zdrowie klientów zmusza je do wprowadzenia ograniczeń m.in. co do liczby gości. Wielu kulinarnym pracowniom smaku grozi zamknięcie. Inne odczują skutki tej sytuacji jeszcze przez wiele miesięcy, a może nawet i lat. Nasze ulubione lokale nie muszą jednak zniknąć z kulinarnej mapy Warszawy – każdy z nas może im pomóc przetrwać ten trudny czas, np. zamawiając posiłki z dostawą do domu! A przy okazji wygrać coś dla siebie.

Wesprzyj swoje ulubione restauracje – weź udział w konkursie i wygraj włoską ucztę!

Co należy zrobić? To proste! Zamów za pośrednictwem platformy Wolt dowolne danie wraz z wodą S.Pellegrino gratis z wybranej spośród ponad 30 warszawskich restauracji i pokaż nam swoją ucztę! Zrób zdjęcie swojemu posiłkowi, wodzie oraz logo Wolt (widocznym np. na torbie od zamówienia czy na ekranie telefonu), opublikuj je na swoim profilu na Instagramie oraz oznacz hashtagiem: #sanpellegrinowolt

Spośród zgłoszonych zdjęć Ciocia Liestyle, miłośniczka włoskiej kuchni i jedna z najbardziej znanych blogerek w Polsce, obserwowana na Instagramie przez 136 tys. użytkowników, wybierze co tydzień dwóch zwycięzców, którym osobiście dostarczy do domu włoską ucztę o wartości 500 zł od restauracji ORZO, Aioli, Sexy Duck lub Vapiano.

d2qpfer

Konkurs trwa od 6 lipca do 2 sierpnia. Szczegóły i regulamin akcji oraz listę restauracji można znaleźć na stronie: https://bit.ly/WoltSanPellegrino

Uczta z nutą słonecznej Italii

W koszu z włoską ucztą na pewno nie zabraknie naturalnej wody mineralnej z włoskich Alp, która dzięki swojemu bogactwu minerałów, dodatkowi naturalnego gazu i obecności bąbelków podkreśli smak wspaniałych dań. Butelkowana od 120 lat woda S.Pellegrino uchodzi za ikonę włoskiego stylu życia w ponad 150 krajach – w tym w Polsce, gdzie dostępna jest w najlepszych restauracjach oraz towarzyszy posiłkom, które sprawiają radość i łączą ludzi.

Wesprzyj ulubione warszawskie lokale i weź udział w konkursie – do wygrania włoska uczta o wartości 500 zł! Co należy zrobić? To proste!

  • Zamów do 2 sierpnia za pośrednictwem platformy Wolt dowolne danie 😋 wraz z wodą S.Pellegrino gratis z wybranej spośród blisko 30 restauracji
  • Zrób zdjęcie swojemu posiłkowi i wodzie, z widocznym logo Wolt (np. na ekranie telefonu), opublikuj je na swoim profilu na Instagramie oraz oznacz hashtagiem: #sanpellegrinowolt

Spośród zgłoszonych zdjęć Ciocia Liestyle, miłośniczka włoskiej kuchni i jedna z najbardziej znanych blogerek w Polsce, wybierze co tydzień dwóch zwycięzców, którym osobiście dostarczy do domu włoską ucztę od restauracji ORZO, Aioli, Sexy Duck lub Vapiano.
Szczegóły: https://bit.ly/WoltSanPellegrino

Artykuł sponsorowany

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer