Trwa ładowanie...

Zamyka się klub 1500m2 do wynajęcia. Ostatnia impreza w Sylwestra

Miejsce kończy swoją działalność po 5 latach istnienia

Share
Zamyka się klub 1500m2 do wynajęcia. Ostatnia impreza w Sylwestra
d3ncsg9

Tegoroczny Sylwester będzie ostatnią imprezą, która odbędzie się w klubie 1500m2 do wynajęcia. Klub działał przy ulicy Solec od 2009 roku. Co jest przyczyną zamknięcia klubu? Pracownicy klubu powiedzieli nam, że budynek, w którym mieści się lokal, jest przeznaczony do rozbiórki. *Właściciele zaznaczają, że już wkrótce klub odrodzi się w nowym miejscu. *Statek już tonie, a orkiestra gra nadal. Gramy tak długo jak tańczycie - dodają.

31 grudnia 2014 roku, po raz ostatni otworzymy przed Wami, owiane sławą, drewniane wrota naszego klubu.* Po 5 latach działalności i niezliczonej liczbie fantastycznych, niezapomnianych balang, adres Solec 18 na warszawskim Powiślu przejdzie do historii* - mówią - W sylwestrową noc, pragniemy wspólnie z Wami, ze stylem, klasą i rozmachem godnym tego miejsca, dokończyć ten przepiękny rozdział jakim bez wątpienia jest 1500m2.

d3ncsg9

Na imprezie będzie 5 scen, a na nich tacy artyści jak: Jacek Sienkiewicz, bshosa, Angelo Mike Essence, Tom Encore, Wants, Simon Mattson, Time2Play, Pitti Schmitti & Sovinsky, Warsaw Calling. Bilety w przedsprzedazy 30/40zł.

d3ncsg9

Podziel się opinią

Share
d3ncsg9
d3ncsg9