Trwa ładowanie...

Zaprosili wiele gwiazd. Tylko Doda zgodziła się odwiedzić dzieci chore na raka

"Nie wahała się ani chwili".

Zaprosili wiele gwiazd. Tylko Doda zgodziła się odwiedzić dzieci chore na raka
d1o4v4w

Jak co roku w Dzień Dziecka, fundacja Spełnionych Marzeń zaprasza celebrytów do odwiedzania dzieci chorych na raka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Prezes fundacji rozesłał zaproszenia do wielu gwiazd. Niestety wszyscy byli "zajęci". Zgodziła się tylko Doda, mimo że miała inne plany.

Taką informacją na swoim profilu facebookowym podzielił się Szymon Majewski, członek rady fundacji Spełnionych Marzeń. "Wczoraj był Dzień Dziecka. Jak co roku Fundacja Spełnionych Marzeń odwiedzała oddziały onkologiczne pełne chorych dzieci. Tomek Osuch, szef Fundacji z którą pracuję od lat, dzwonił do różnych "gwiazd", żeby je poprosić o odwiedzenie dzieci na oddziale, niestety bezskutecznie, wszyscy mieli coś ważniejszego bądź w ogóle nie oddzwaniali" – pisze celebryta i dodaje, że zaproszenie przyjęła jedynie Doda.

"Nie wahała się ani chwili, i to w dodatku zaproszona parę godzin przed wizytą. Powiedziała, że przyjedzie z Ciechanowa gdzie miała jakieś ważne sprawy” – informuje Majewski. Zdaniem celebryty Doda "zawsze jest otwarta na pomoc i nigdy nie odmawia”.

d1o4v4w

"W świecie szoł- biz gdzie niektórzy każdą sekundę poświęcają zaistnieniu, Doda jest jedną z nielicznych którzy potrafią podzielić się energią i sercem z innymi" – podsumowuje Majewski. W imieniu fundacji podziękował piosenkarce.

d1o4v4w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o4v4w