Trwa ładowanie...

Zaproszenie na dziś: PechaKucha Night Warsaw vol.15

Kolejna edycja swoistego "hyde parku kreatywności". WSTĘP WOLNY!

Zaproszenie na dziś: PechaKucha Night Warsaw vol.15
dsff57h
dsff57h

Słyszeliście kiedyś o Pecha Kucha (czytaj: pe-czak-cza)?

W wydarzeniach odbywających się pod tą nazwą bierze udział już ponad 500 miast na całym świecie - w tym także Warszawa. W ten wyjątkowy wieczór swoje prace prezentują młodzi artyści/pomysłodawcy/projektanci.

PechaKucha została wymyślona w 2003 r. przez A. Klein i M. Dytham’a - tokijskich architektów z KAarchitects. Podczas imprezy swoje projekty pokazują aktywiści, artyści, projektanci. K**ażdy autor pokazuje 20 slajdów, każdy slajd jest wyświetlany przez 20 sekund. Przez 6min 40sek autor opowiada o tym, co ma w głowie. **Wieczór może być początkiem czyjejś kariery lub dobrą okazją do spotkania swoich fanów. To swoisty Hyde Park Kreatywności. Design, architektura, fotografia, malarstwo, grafika, projektowanie, wszystkie pomysły, projekty i portfolia, przekonania i sny, na które nie potrzeba galerii, kuratora, sponsora itp. Każdy z wieczorów jest inny, ale łączy je duży ekran,
kilkunastu prezenterów, dobra muzyka, wyśmienita atmosfera, sztuka, odjechane pomysły, przerwa piwna oraz ciekawe dyskusje.

Tym razem wieczór pełen kreatywnych prezentacji związanych z Warszawą i designem będzie częścią Wawa Design Festiwal . W specjalnie na czas festiwalu otwartym klubie M25, na terenie Soho Factory, w środę 11. września o godz. 20:00 zaprezentowane zostaną niezwykłe projekty i pomysły. Warto przyjść, obejrzeć, posłuchać i pokibicować! Na wydarzenie WSTĘP WOLNY!

Nasi Patroni: STGU, Łowcy Dizajnu, designteka.pl, kampaniespołeczne.pl, XXLSTOCK, Need For Street.

dsff57h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsff57h