Trwa ładowanie...

Żarcie na Kółkach dwa dni non stop przed Pałacem Kultury

Na placu Defilad ustawi się aż 55 foodtrucków

Żarcie na Kółkach dwa dni non stop przed Pałacem Kultury
dezciug
dezciug

Żarcie Na Kółkach znów przed Pałacem Kultury! Dzięki współpracy z projektem Plac Defilad oraz klubokawiarniami barStudio i Cafe Kulturalna food trucki będą znów miały okazję przepysznie karmić w samym sercu Warszawy. 16 maja odbędzie się Noc Muzeów, która w tej lokalizacji stanie się właśnie Nocą Food Trucków. Przez cały weekend w sobotę i niedzielę non stop trwać będzie wielka uczta z pysznościami z całego świata. Wawalove.pl jest patronem tego wydarzenia.

Pod Pałacem Kultury ustawi się aż 55 rozmaitych zmotoryzowanych restauracji i kawiarni - od większych i mniejszych samochodów, poprzez przyczepy, rowery, skutery i wszystko to, co karmi na kółkach.

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy.* Sezon 2015 został otwarty największym w tej części Europy zlotem przy Stadionie Narodowym.* W planach działania w innych częściach Warszawy, w tym m.in. przy SOHO Factory oraz nad Wisłą.

dezciug
dezciug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dezciug