Trwa ładowanie...

Zasięg dla komórek w pociągach całej II linii metra

Na pierwszej linii wciąż zasięg tylko dla jednego operatora
Share
Zasięg dla komórek w pociągach całej II linii metra
d3obth5

Na całym centralnym odcinku drugiej linii metra jest zasięg dla telefonów komórkowych. W pociągach możemy rozmawiać przez komórkę i korzystać z internetu.* W nowootwartych tunelach skorzystamy z usług wszystkich operatorów.*

Na pierwszej linii metra wciąż zasięg mają telefony jedynie jednego operatora. Pozostali mogą próbować "łapać" zasięg podczas postoju na stacjach, a także na dość płytkim odcinku bielańskim.

Ma się to wkrótce zmienić. Montaż podzieliliśmy na trzy etapy. W pierwszym zasięg pojawił się na odcinku bielańskim. W tej chwili pasażerowie mają zasięg również w tunelach przy stacji Marymont i Politechnika – mówi TVN Warszawa Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego - *Trwa montaż urządzeń. Zakończyliśmy uzgadnianie dokumentacji pomiędzy wykonawcą oraz operatorami. Prace mogą być jednak prowadzone wyłącznie w nocy, kiedy wyłączone jest napięcie w trzeciej szynie. *Mamy do czynienia z bardzo wrażliwą infrastrukturą, z koniecznością przesyłania sygnałów chociażby przez służby ratunkowe, więc wszystkie te urządzenia muszą spełniać wysokie normy związane z bezpieczeństwem.

d3obth5

Zobacz także: "Najładniejsza jest stacja Stadion Narodowy". Centralny odcinek drugiej linii metra otwarty

d3obth5

Podziel się opinią

Share
d3obth5
d3obth5