Trwa ładowanie...

Zatrzymanie sprawców piątkowego pobicia ze skutkiem śmiertelnym

Okazało się, że jeden ze sprawców dokonał już podobnego czynu w listopadzie 2012 r.

Share
Zatrzymanie sprawców piątkowego pobicia ze skutkiem śmiertelnym
d4ewb08

W piątek do dyżurnego pruszkowskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że w jego mieszkaniu znajduje się nieprzytomna osoba. Kiedy funkcjonariusze pojechali na miejsce, przez jakiś czas nie mogli dostać się do lokalu. Właściciel tłumaczył, że nie może znaleźć kluczy. Po otwarciu drzwi mundurowi zobaczyli leżącego mężczyznę, który nosił wyraźne ślady pobicia. Natychmiast zatrzymano przebywających w mieszkaniu dwóch mężczyzn - Roberta D. i Artura E.

Po zaznajomieniu się ze śladami na miejscu zdarzenia oraz okolicznościami zajścia, policjanci dostrzegli charakterystyczne cechy oraz podobieństwa z innym zajściem. W listopadzie 2012 roku, również w Pruszkowie pobity został 43-latek. W wyniku obrażeń jakich doznał zmarł po przewiezieniu do szpitala. Do tamtego czynu przyznał się Robert D.

W chwili zatrzymania obaj mężczyźni byli pijani. Jeden z nich miał 2,30, a drugi 2,80 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

d4ewb08
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ewb08