Trwa ładowanie...
d2o8hmw

Zatrzymano sprawcę napadu na aptekę! [WIDEO]

Ujęto go na Żoliborzu. Zobaczcie film z akcji antyterrorystów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymano sprawcę napadu na aptekę! [WIDEO]
d2o8hmw

Do brutalnego napadu doszło wczesnym rankiem, 24 czerwca na Ursynowie. Napastnik napadł na osobę dostarczającą do apteki lekarstwa. Ograbił ją z posiadanych pieniędzy. Podczas szamotaniny postrzelił ją w rękę.

Informacje o sprawcy napadu na aptekę pozwoliły policjantom na ustalenie podejrzanego. 33-letni Grzegorz P. został zatrzymany w mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. W akcji zatrzymania mężczyzny uczestniczyli policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP wspierani przez funkcjonariuszy z wydziału realizacyjnego. W mieszkaniu, które wynajmował, policjanci zastali jeszcze jedną osobę, która może mieć związek z innymi przestępstwami.

Przeczytajcie też: Od początku tego roku w Warszawie i okolicach utonęło już 18 osób!

d2o8hmw

Pieniądze zrabowane podczas napadu mężczyzna wydał. Funkcjonariusze ustalili też miejsce, gdzie zatrzymany ukrył broń, którą zranił konwojenta firmy, dostarczającego leki do apteki. Broń została zabezpieczona i przekazana do badań w policyjnym laboratorium.

Podczas przesłuchania w prokuraturze 33-latek przyznał się do dokonania napadu, złożył też obszerne wyjaśnienia.
Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobaczcie wideo z akcji antyterrorysyów!

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
d2o8hmw

Podziel się opinią

Share

d2o8hmw

d2o8hmw