Trwa ładowanie...
d19772z

Zatrzymany po 16 latach od zabójstwa. "Był kompletnie zaskoczony"

Motywem zbrodni były rozliczenia finansowe
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymany po 16 latach od zabójstwa. "Był kompletnie zaskoczony"
d19772z

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z terrorem i zabójstw po 16 rozwiązali sprawę zabójstwa 37-letniego mężczyzny. - Do zbrodni doszło w sierpniu 1999 roku na Mokotowie. Zatrzymanym jest 55-letni Ryszard F. Jak wynika z ustaleń kryminalnych, powiązany był z działającą w latach 90. tzw. grupą pruszkowską - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Zakopane pod ziemią ciało 37-letniego mężczyzny odnaleziono w pobliżu jednego z warszawskich klubów sportowych. Najbardziej prawdopodobnym motywem zbrodni były rozliczenia finansowe.

- Wczoraj rano około godziny 6 policjanci z „terroru” wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału realizacyjnego zapukali do drzwi Ryszarda F. 55-latek był kompletnie zaskoczony wizytą kryminalnych - relacjonują mundurowi. Jak dodają, mężczyzna jest dość znany kryminalnym, przewijał się już w sprawie dotyczącej innego zabójstwa.

d19772z

Zgromadzone dowody najprawdopodobniej pozwolą na przedstawienie Ryszardowi F. zarzutu zabójstwa. Za powyższy czyn grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Budowa Południowej Obwodnicy Warszawy zagrożona? Oferenci twierdzą, że GDDKiA złamała prawo

d19772z

Podziel się opinią

Share
d19772z
d19772z