Trwa ładowanie...

zBiegiemNatury: Biegaj jesienią i zimą!

W tym roku Warszawa przyłącza się do ogólnopolskiej akcji biegowej

zBiegiemNatury: Biegaj jesienią i zimą!
d275bxz
d275bxz

W najbliższą niedzielę, 27 października, w Lasku Młocińskim odbędzie się inauguracyjny bieg Warszawa zBiegiemNatury.* Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiej akcji, w ramach której co tydzień w dwóch lub trzech miastach organizowane będą przełajowe biegi na dystansie 5 kilometrów.*

Akcja ruszyła w listopadzie 2012 roku w 5 miastach – Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu i Wrocławiu.* W 25 biegach pierwszej edycji wystartowało 3 tysiące biegaczy. Niemniej ważne jest, że chęć biegania pod szyldem zBiegiemNatury pojawiła się w kolejnych miejscowościach. Rozszerzanie akcji o kolejne lokalizacje jest również celem organizatorów. Dlatego w drugiej edycji Grand Prix zBiegiemNatury uczestniczyć będzie sześć kolejnych miast: *Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Szczecin i Warszawa.

Od października 2013 do marca 2014 roku odbędzie się* 60 biegóww ramach cyklu Grand Prix zBiegiemNatury. W każdym z miast - po sześć. *Trasa zawsze będzie liczyć 5 km. Jest to dobry, nieforsujący dystans dla każdego. W ten sposób w jesienne i zimowe weekendy leśne dukty największych polskich miast będą tętnić życiem - mówią organizatorzy - Dla jednych start w zawodach to relaks, dla innych forma treningu, a jeszcze innych – możliwość sprawdzenia się.
Biegi startują zawsze o 11:00

d275bxz

Kolejne zawody w Warszawie odbędą się 17 listopada, 22 grudnia, 12 stycznia i 9 lutego. Zakończenie cyklu w naszym mieście planowane jest na 16 marca. Zapisy na zawody odbywają się poprzez elektroniczny formularz na stronie internetowej www.zBiegiemNatury.pl. Do czwartku, 24 października można skorzystać z promocyjnej opłaty za karnet na cały cykl (50 zł). Istnieje również możliwość zapisania się przez Internet na każdy bieg oddzielnie – zawsze najpóźniej na 3 dni przed biegiem.

d275bxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d275bxz