Trwa ładowanie...

Zbliżają się Szorty 2012!

Wstęp wolny na wszystkie pokazy!
Share
Zbliżają się Szorty 2012!
doo2ig6

Największa w Polsce akcja pokazowa filmów krótkometrażowych już w listopadzie rusza w Polskę. Będzie można obejrzeć w sumie 21 filmów z całego świata w 32 miejscach w całym kraju.

Inauguracja festiwalu odbędzie się w warszawskim klubie Znajomi Znajomych (ul. Wilcza 58a, mapa ) - już 5 listopada w godzinach 19:00-22:00. Potem pokazy warszawskie odbędą się jeszcze 7 listopada w Regeneracji i 8 listopada na warszawskiej uczelni SGGW.

To prawdziwa uczta filmowa - 22 najlepsze na świecie filmy krótkometrażowe za darmo w Warszawie i innych polskich miastach. Wszystkie filmy nagrodzone zostały na międzynarodowych konkursach w tym zdobywca tegorocznego Oscara!

doo2ig6

* Szczegółowy program*

......................................................................................................................................................................

Pokazy Szortów organizuje Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej we współorganizacji wydarzenia z CANAL+. Szukajcie pokazów w swoim mieście. Zabierajcie znajomych. Oglądajcie najlepsze szorty na świecie! Wjazd za darmo!

doo2ig6

Podziel się opinią

Share
doo2ig6
doo2ig6