Trwa ładowanie...
dm4a692

Zderzenie samochodów na Czerniakowskiej. Pięć osób rannych

Uwaga! W kierunku Mokotowa i Wilanowa przejezdny jest tylko jeden pas ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzenie samochodów na Czerniakowskiej. Pięć osób rannych
dm4a692

Do wypadku doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Łazienkowską. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem dostawczym. Na pasie ruchu w kierunku Mokotowa i Wilanowa mogą wystąpic poważne utrudnienia.

Jak informuje straż pożarna, samochód osobowy zderzył się z pojazdem dostawczym. Jednak z relacji tvnwarszawa.pl, wynika, że w wypadku uczestniczyły trzy pojazdy. - Uszkodzone są : toyota, seat i dostawczy renault - wymienia Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl* *

Stołeczna policja poinfomowała WawaLove.pl o tym, że w wyniku wypadku poszkodowanych zostało pięć osób. Zostały przewiezione do szpitala. - Do wypadku doszło po godzinie 6. Na miejscu pracują dwa zastępy. Musieliśmy ciąć samochody, by dostać się do tych ludzi - podał tvnwarszawa.pl starszy kapitan Piotr Antonowicz ze straży pożarnej.

dm4a692

Kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami: zablokowane są dwa z trzech pasów ruchu na ulicy Czerniakowskiej. Pozostałe samochody kierowane są na objazd w wąską, jednopasmową ulicę Łazienkowską.

Źródło: WawaLove.pl/tvnwarszawa.pl

Przeczytajcie również: Zaatakował maczetą, bo kierowca wjechał na "jego" pas ruchu

dm4a692

Podziel się opinią

Share
dm4a692
dm4a692