WP

Zderzenie tramwajów w Warszawie. Utrudnienia w kursowaniu 9 linii

Na warszawskiej Woli doszło do zderzenia dwóch tramwajów. Okolice skrzyżowania ul. Okopowej z al. "Solidarności" są sparaliżowane. Kilkanaście osób zostało poszkodowanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przy rondzie Kercelak zderzyły się tramwaje linii nr 10 i 20
Przy rondzie Kercelak zderzyły się tramwaje linii nr 10 i 20 (Agencja Gazeta, Fot: Dariusz Borowicz)
WP

Do zderzenia doszło przy rondzie Kercelak. Mieszkańcy oraz kierowcy jadący przez Wolę, Żoliborz, Ochotę i Śródmieście muszą liczyć się z utrudnieniami.

- Zderzyły się tramwaje linii 10 i 20. Na skrzyżowaniu panuje ogromny chaos. Wygląda to tak, jakby do zderzenia doszło, gdy jeden z tramwajów skręcał albo wypadł z torów. Oba składy mają powybijane szyby - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

WP

Tramwaje kierowane na objazdy

Na miejscu pracuje kilka ekip pogotowia ratunkowego, policja i służby Tramwajów Warszawskich wraz ze specjalnymi holownikami. RMF FM donosi, że według świadków wypadku tramwaje zderzyły się, gdy jeden z nich - prawdopodobnie w czasie skrętu - wypadł z torów. Poszkodowanych zostało 13 osób - większość z nich jest badana w karetkach, a ich obrażenia są lekkie.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzega pasażerów tramwajów linii 1, 10, 11, 13, 20, 23, 24, 26, 27 kierowane są na objazdy. Z utrudnieniami muszą też liczyć się kierowcy jadący Okopową, Towarową i aleją "Solidarności".

Zobacz także: Kolizja z karetką pogotowia

WP

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP