ycipk-a65cz6

Zgłosił na policję rozbity reflektor w aucie. Trafił za kratki

Policjanci odebrali we wtorek wieczorem zgłoszenie szkody od zaniepokojonego kierowcy. Mężczyzna zauważył, że ktoś rozbił reflektor w jego samochodzie zaparkowanym na warszawskim Mokotowie. Problem w tym, że poszkodowany zapomniał, iż jest poszukiwany listem gończym przez służby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymany przez funkcjonariuszy roztargniony mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w więzieniu
Zatrzymany przez funkcjonariuszy roztargniony mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w więzieniu (East News, Fot: Adam STASKIEWICZ)
ycipk-a65cz6

Kwadrans przed 18:00 funkcjonariusze odebrali zawiadomienie o stłuczonej lampie w stojącym na ul. Odolańskiej samochodzie. Zrozpaczony szkodą 37-latek poprosił policjantów o pomoc w znalezieniu sprawcy. Gdy jednak doszło do spisania danych zgłaszającego incydent, wszyscy lekko się zdziwili. W systemie pojawił się alert, że mężczyzna jest poszukiwany przez organy ścigania.

- Zapomniał, że kilka miesięcy wcześniej zapadł wobec niego wyrok skazujący za przywłaszczenia mienia i dawno powinien być w zakładzie karnym - informuje asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy.

Nakaz wystawił Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w lipcu br. Poszukiwany od tego czasu Adrian L. przyznał mundurowym, że "faktycznie zapomniał" o wyroku. Mimo wszystko policja przed zatrzymaniem mężczyzny spisała protokół dotyczący uszkodzenia pojazdu, po czym przewieziono roztargnionego przestępcę do aresztu śledczego na Służewcu Spędzi tam najbliższe cztery miesiące.

ycipk-a65cz6

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz wideo: Młodzieżowa Olejnik pomyka po mieście z tajemniczym pakunkiem

ycipk-a65cz6
ycipk-a65cz6
ycipk-a65cz6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a65cz6