Trwa ładowanie...
holderName

Zgłosił rozbój, którego nie było

Powiedział, że skradziono mu karty, PIN-y i wypłacono ponad 34 tys.zł
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zgłosił rozbój, którego nie było
holderName

Policjanci ze Śródmieścia rozwiązali sprawę rozboju, do którego nigdy nie doszło. Na początku kwietnia do komendy zgłosił się 35-letni Arkadiusz O. Mężczyzna opowiedział policjantom historię, że w Walentynki poszedł na spacer ul. Książęcą i tam został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy pod pretekstem prośby o papierosa przytrzymali go i zabrali portfel. Razem z portfelem skradziono mu karty płatnicze. Co ciekawe, wedle jego relacji znajdowały się tam również PIN-y do tych kart.

Mężczyzna powiedział również, że po jakimś czasie zorientował się, że na jednym z kont ma debet ponad 34 tys. zł i dlatego zgłosił się do policjantów. Wypłaty z konta były realizowane w Wielkiej Brytanii ponad 70-krotnie.

Policjanci zaczęli pracować nad sprawą rozboju. Ustalili, że do napaści nigdy nie doszło, a 35-latek ma długi i w ten sposób próbuje je zniwelować, występując do banku o uznanie reklamacji.
Arkadiusz O. został zatrzymany i dziś usłyszy zarzuty oszustwa oraz składania fałszywych zeznań. Za te czyny grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName