Trwa ładowanie...

Zielony Jazdów od 27 czerwca!

Przez całe wakacje znowu mnóstwo wydarzeń kulturalnych przed Zamkiem Ujazdowskim

Zielony Jazdów od 27 czerwca!
d59o4yo
d59o4yo

Od piątku 27 czerwca, w każdy weekend przed Zamkiem Ujazdowskim odbywać się będzie - jak w ubiegłych latach - impreza " Zielony Jazdów ". Organizuje ją mieszczące się w Zamku Centrum Sztuki Współczesnej. W jej programie znajdzie się mnóstwo warsztatów (także kulinarnych), wyprzedaże garażowe, zajęcia dla dzieci i dorosłych, nauka jogi, czy tańca. Będą koncerty i pokazy filmowe, wykłady i spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Wszystkie wydarzenia - poza niektórymi warsztatami - są darmowe. Szcegółowy program na weekend inauguracyjny pojawi się już niedługo na stronie Zielonego Jazdowa na Facebooku .

W ramach tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa ruszy targowisko "Różyc", które będzie oferować m.in. świeże warzywa, owoce, zioła, przetwory, a także produkty ekologiczne, kosmetyki czy też rzeczy z recyklingu. "Różyc" będzie działał w każdą sobotę i niedzielę od 28 czerwca do 14 wr*ześnia w godzinach od 10:00 do 18:00*.

d59o4yo

Wszystkich zainteresowanych współpracą i sprzedażą swoich produktów na "Różycu" organizatorzy zapraszają do kontaktu mailowego: zielonyjazdow@csw.art.pl lub telefonicznego: 510 160 776. Koordynator targowiska: Martyna Baran.

d59o4yo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d59o4yo