Zielony Jazdów od 27 czerwca!

Przez całe wakacje znowu mnóstwo wydarzeń kulturalnych przed Zamkiem Ujazdowskim
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zielony Jazdów od 27 czerwca!

Od piątku 27 czerwca, w każdy weekend przed Zamkiem Ujazdowskim odbywać się będzie - jak w ubiegłych latach - impreza " Zielony Jazdów ". Organizuje ją mieszczące się w Zamku Centrum Sztuki Współczesnej. W jej programie znajdzie się mnóstwo warsztatów (także kulinarnych), wyprzedaże garażowe, zajęcia dla dzieci i dorosłych, nauka jogi, czy tańca. Będą koncerty i pokazy filmowe, wykłady i spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Wszystkie wydarzenia - poza niektórymi warsztatami - są darmowe. Szcegółowy program na weekend inauguracyjny pojawi się już niedługo na stronie Zielonego Jazdowa na Facebooku .

Czytaj też:  Za darmo: Otwarty Jazdów/osiedle domków fińskich (ZDJĘCIA)

W ramach tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa ruszy targowisko "Różyc", które będzie oferować m.in. świeże warzywa, owoce, zioła, przetwory, a także produkty ekologiczne, kosmetyki czy też rzeczy z recyklingu. "Różyc" będzie działał w każdą sobotę i niedzielę od 28 czerwca do 14 wr**ześnia w godzinach od 10:00 do 18:00**. 

Wszystkich zainteresowanych współpracą i sprzedażą swoich produktów na "Różycu" organizatorzy zapraszają do kontaktu mailowego: zielonyjazdow@csw.art.pl lub telefonicznego: 510 160 776. Koordynator targowiska: Martyna Baran.

Czytaj też:  Nowe miejsce: Targ Drugie Śniadanie

Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.