Trwa ładowanie...
d1mtybl

Zielony Jazdów od 27 czerwca!

Przez całe wakacje znowu mnóstwo wydarzeń kulturalnych przed Zamkiem Ujazdowskim
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zielony Jazdów od 27 czerwca!
d1mtybl

Od piątku 27 czerwca, w każdy weekend przed Zamkiem Ujazdowskim odbywać się będzie - jak w ubiegłych latach - impreza " Zielony Jazdów ". Organizuje ją mieszczące się w Zamku Centrum Sztuki Współczesnej. W jej programie znajdzie się mnóstwo warsztatów (także kulinarnych), wyprzedaże garażowe, zajęcia dla dzieci i dorosłych, nauka jogi, czy tańca. Będą koncerty i pokazy filmowe, wykłady i spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Wszystkie wydarzenia - poza niektórymi warsztatami - są darmowe. Szcegółowy program na weekend inauguracyjny pojawi się już niedługo na stronie Zielonego Jazdowa na Facebooku .

Czytaj też: Za darmo: Otwarty Jazdów/osiedle domków fińskich (ZDJĘCIA)

d1mtybl

W ramach tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa ruszy targowisko "Różyc", które będzie oferować m.in. świeże warzywa, owoce, zioła, przetwory, a także produkty ekologiczne, kosmetyki czy też rzeczy z recyklingu. "Różyc" będzie działał w każdą sobotę i niedzielę od 28 czerwca do 14 wr*ześnia w godzinach od 10:00 do 18:00*.

Wszystkich zainteresowanych współpracą i sprzedażą swoich produktów na "Różycu" organizatorzy zapraszają do kontaktu mailowego: zielonyjazdow@csw.art.pl lub telefonicznego: 510 160 776. Koordynator targowiska: Martyna Baran.

Czytaj też: Nowe miejsce: Targ Drugie Śniadanie

d1mtybl

Podziel się opinią

Share

d1mtybl

d1mtybl