Trwa ładowanie...
holderName

Zimowy kiermasz teatraliów, kostiumów i rekwizytów w Teatrze Polskim

Dla kolekcjonerów przedmiotów z „duszą”, osoby, które chciałyby rozwinąć niebanalny styl ubioru oraz poszukiwaczy unikatowych bibelotów i wyjątkowych upominków
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zimowy kiermasz teatraliów, kostiumów i rekwizytów w Teatrze Polskim
holderName

W Teatrze Polskim w sobotę, 21 lutego, odbędzie się zimowa edycja kiermaszu teatraliów, kostiumów i rekwizytów. Zapraszamy do udziału naszych widzów i przyjaciół, kolekcjonerów przedmiotów z „duszą”, osoby, które chciałyby rozwinąć niebanalny styl ubioru oraz poszukiwaczy unikatowych bibelotów i wyjątkowych upominków- mówią organizatorzy.

Tradycyjnie - w przygotowanie kiermaszu włączyły się pracownie kostiumów i rekwizytów. Dzięki nim, będzie możliwy zakup oryginalnych, ręcznie wykonanych kostiumów i rekwizytów, które pełniły swoją służbę na scenach Teatru Polskiego. Przybliżymy wam historię każdego z nich. Z teatralnego archiwum na kiermasz powędrują publikacje poświęcone historii Teatru Polskiego oraz programy teatralne z autografami aktorów.

Kiermasz odbędzie się 21 grudnia lutego w godzinach 11:00 – 16:00 w holu kasowym Dużej Sceny Teatru Polskiego, przy ulicy Kazimierza Karasia. Wstęp wolny.

holderName

Zobacz także: III Królewski Festiwal Światła w Wilanowie

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName