Trwa ładowanie...
d4gsf0y

Zjazd foodtrucków na Targówku. Dodatkowo będzie można wyrobić sobie kartę rowerową

Impreza rowerowa-jedzeniowa dla całej rodziny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zjazd foodtrucków na Targówku. Dodatkowo będzie można wyrobić sobie kartę rowerową
d4gsf0y

W pierwszą niedzielę wakacji, 28 czerwca na targówkowskim Osiedlu Wilno odbędzie się zlot foodtrucków z „Żarcia na Kółkach”. Ponadto dla dzieci przygotowano możliwość zdawania karty rowerowej w ramach Mobilnego Miasteczka Ruchu Drogowego.

Plac Ostrej Bramy (róg ul. Zamkowej i ul. Wiernej) zapełni się tego dnia mobilnymi kuchniami z całego świata. Swój udział zgłosiły już m.in. Eat on the Street, Mcafe, Tidbit, Mister Teddy oraz Ćwierć Pizza. Pojawi się także budka z lodami oraz zimnymi napojami.

Z myślą o najmłodszych przewidziano Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego oraz możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową. Na miejscu instruktor przeprowadzi zarówno testy teoretyczne, jak i praktyczne. Minimalny wiek przystąpienia do egzaminu to 10 lat.

d4gsf0y

Impreza wystartuje o godzinie 11.00 na pl. Ostrej Bramy i potrwa do ok. godz. 16.00. Dojazd na miejsce to tylko 4 minuty KM 6 ze stacji metra Dworzec Wileński do stacji Warszawa Zacisze/Wilno. Można również dotrzeć alternatywnie autobusem linii 170, który odjeżdża z Dw. Wileńskiego, wysiadając na przystanku plac Ostrej Bramy.

Przeczytajcie też: Warszawskie ZOO zyskuje nowych mieszkańców

d4gsf0y

Podziel się opinią

Share

d4gsf0y

d4gsf0y