Trwa ładowanie...

Złapani dzięki nagraniu z kamery monitoringu

Bili pięściami po głowie, żądali pieniędzy

Share
Złapani dzięki nagraniu z kamery monitoringu
d2occow

Zarzut rozboju usłyszała kobieta i mężczyzna zatrzymani dzięki czujności operatora miejskiego monitoringu. Sprawcy wpadli w ręce policjantów z Woli chwilę po tym, jak napadli na przechodnia. Bijąc go pięściami po głowie i szarpiąc żądali wydania portfela, z którego wzięli 70 złotych.

Cała sytuacja miała miejsce na Woli, tuż przed południem. Pewien przechodzień szedł chodnikiem, kiedy na jego drodze stanęła kobieta i mężczyzna. Para zażądała od pokrzywdzonego wydania portfela. Kiedy odmówił, zaczęli bić go pięściami po głowie i szarpać za ubranie. Siłą zabrali mu portfel, z którego wzięli 70 złotych. Po chwili zaczęli uciekać.

d2occow

Policjantów zaalarmował pracownik miejskiego monitoringu , który obserwował całe zdarzenie. 49-letnia Grażyna P. i 37-letni Artur N. zostali zatrzymani, przewiezieni do komendy i osadzeni w celi. W prokuraturze usłyszeli zarzuty rozboju. Wobec nich sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

d2occow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2occow