Trwa ładowanie...

Zlecił oblanie kwasem. Za oszpecenie kobiety chciał zapłacić 10 tysięcy złotych

54-letni Waldemar G. miał dostarczyć substancję żrącą oraz wskazać czas i miejsce, w którym kobieta miała zostać oblana. W zamian za przyjęcie zlecenia oferował 10 tysięcy złotych.

Share
Zlecił oblanie kwasem. Za oszpecenie kobiety chciał zapłacić 10 tysięcy złotych
d18u2bc

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są zamieszani w planowanie zaatakowania kwasem solnym kobiety. Waldemar G. i Adrain C. trafili do aresztu.

Do zdarzenia miało dojść na przełomie lipca i sierpnia 2014 roku na terenie powiatu grodziskiego. Kobieta miała zostać oblana kwasem solnym, który miał spowodować u niej obrażenia twarzy, wzroku, a w efekcie trwałe oszpecenie.

Stołeczni policjanci zatrzymali 54-letniego Waldemara G., któremu prokurator przedstawił zarzut nakłaniania do spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu kobiety. Z materiałów zgromadzonych przez funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna podjął się dostarczenia substancji żrącej, wskazał czas i miejsce, w którym kobieta miała zostać oblana, a w zamian za przyjęcie zlecenia oferował 10 tysięcy złotych.

Drugi z zatrzymanych przez policjantów mężczyzna to 31-letni Adrian C., który w toku prowadzonego śledztwa próbował przemocą zmusić jednego ze świadków do zmiany zeznań obciążających Waldemara G. 31-latek również usłyszał prokuratorski zarzut. Decyzją sądu obaj mężczyźni zostali aresztowani na okres dwóch miesięcy.

d18u2bc
d18u2bc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18u2bc
d18u2bc