Trwa ładowanie...

Zlicytuj fotel z Sali Kongresowej

To jedyna taka okazja. Wszystko z okazji wyjątkowej rocznicy powstania PKiN.

Zlicytuj fotel z Sali Kongresowej
d2qnvqh
d2qnvqh

Okrągła, bo sześćdziesiąta rocznica obecności Pałacu Kultury i Nauki w życiu warszawiaków jest okazją do wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach dedykowanych Jubilatowi. Jednym z nich jest licytacja foteli z Sali Kongresowej, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Uroczysta aukcja foteli z remontowanej aktualnie Sali Kongresowej odbędzie się w sobotę, 25 lipca w Sali Starzyńskiego na IV p. PKiN w godz. 14:00 – 19:00. Łącznie licytowanych będzie 77 przedmiotów (fotele i krzesła pojedynczo i w zestawach). Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Rejestracja osób biorących udział w aukcji rozpocznie się od godziny 13:00 i będzie trwała przez cały jej czas, aż do godziny 18:30.

To nie jedyna atrakcja związana z Jubilatem. Warszawiacy już w najbliższą środę będą mogli wznieść za niego toast. O godz. 20.00 rozpocznie się świętowanie okrągłych urodzin Pałacu Kultury i Nauki. Wieczór zainauguruje wernisaż wystawy fotografii Jacka Foty, który przez ostatnie dwa lata dokumentował nieznane dotąd zakamarki Pałacu. Wystawie będzie towarzyszyć premiera albumu wydanego przez Centrum Architektury. Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do sali Marmurowej.

d2qnvqh

Od 21.00 Dom Spotkań z Historią zaprasza do kina plenerowego na placu Defilad na „Zakręconą historię Pałacu”, czyli przegląd kronik filmowych, z komentarzami równolatka Pałacu Kultury i Nauki, Michała Ogórka.

Kiedy wernisaż i pokaz się skończą, uczestnicy spotykają się przy długim, miejskim stole na Płycie Głównej, przed wejściem do Pałacu. Około 22:30 wzniosą toast urodzinowy za Pałac, Warszawę i Warszawiaków.

A na zakończenie wieczoru „Stare Piosenki Nocą” w wykonaniu Bartka Mindewicza.

*Przeczytaj też: Miał stanąć w Porcie Praskim. Tego o PKiN-ie nie wiedzieliście [ZDJĘCIA] *

d2qnvqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qnvqh