Trwa ładowanie...
d2o8hmw

Zlikwidowano dwie dziuple, odzyskano auta z Berlina i Poznania [WIDEO i ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zlikwidowano dwie dziuple, odzyskano auta z Berlina i Poznania [WIDEO i ZDJĘCIA]
d2o8hmw

Policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy mają na swoim koncie kradzieże samochodów, paserstwo, a także ukrywanie kradzionych pojazdów. Złodziei interesowały głównie pojazdy marek japońskich.

Zobaczcie też: CBŚ zlikwidowało nielegalną fabrykę papierosów [MOCNE WIDEO]

Jedną z akcji policjanci przeprowadzili na trasie prowadzącej z Niemiec do Warszawy. Przy wsparciu śmigłowca, zablokowano złodziejom przejazd i zatrzymano trzech mężczyzn, którzy przewozili z Berlina do Polski trzy mazdy cx 5 o wartości 345 tysięcy złotych.

d2o8hmw

29-letni Robert B., 24-letni Konrad B. oraz 33-letni Michał S. zostali aresztowani. Prokurator przedstawił im zarzuty paserstwa skradzionych samochodów i zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Kolejne zatrzymania miały miejsce w powiecie wołomińskim i w Warszawie. - Na terenie trzech „dziupli” samochodowych funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli dwie toyoty yaris, skradzione z parkingów na Pradze Południe i w Płocku oraz toyotę land cruiser i mazdę 3, które zniknęły z Targówka i Bemowa - dowiaduje się Wawalove.pl od zespołu prasowego KSP.

Podczas tej akcji zatrzymano 34-letniego Piotra M. i 29-letniego Łukasza M. Postawiono im zarzut kradzieży z włamaniem do jednego z pojazdów oraz kradzieży trzech pozostałych. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Oprócz tego zatrzymano także 50-letniego Mirosława P., który ukrywał obie toyoty yaris. Mężczyznę objęto policyjnym dozorem.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo - do 5 lat więzienia.

d2o8hmw

Podziel się opinią

Share

d2o8hmw

d2o8hmw