Trwa ładowanie...

Zlikwidowano fabrykę extasy!

Zabezpieczono ponad 5 kilogramów narkotyków!

Zlikwidowano fabrykę extasy!
d37y1yn
d37y1yn

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową rozbili magazyn narkotyków i zlikwidowali linię produkcyjną tabletek extasy. W ich ręce wpadli mężczyźni, którzy właśnie zawierali transakcję. Zabezpieczono ponad 5 kilogramów narkotyków, w tym: 1 kg amfetaminy, ponad 1.5 kg metaamfetaminy, 2.5 kg marihuany, 300 tabletek extasy oraz 200 gramów kokainy. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Kryminalni obstawili rejon w pobliżu jednego z cmentarzy w prawobrzeżnej części Warszawy. Po pewnym czasie zauważyli podejrzanego mężczyznę, który podjechał w to miejsce samochodem. Nie spodziewający się wpadki mężczyzna, wysiadł z samochodu i wsiadł do pojazdu zaparkowanego obok. Przekazał kierowcy paczkę i odebrał od niego pieniądze. Policjanci nadal ich obserwowali. Po chwili mężczyzna, który kupił narkotyki, odjechał. Został zatrzymany kilkanaście minut później. Przy 22-letnim Igorze S. policjanci znaleźli tabletki extasy i marihuanę.

Druga grupa policjantów obserwowała miejsce zamieszkania dilera, który sprzedał narkotyki. Ponieważ z informacji, jakie zdobyli funkcjonariusze, wynikało, że Bartosz P. może być uzbrojony, w akcji uczestniczyli policjanci z wydziału realizacyjnego KSP. 25-latek po chwili pojawił się przy swoim samochodzie z innym mężczyzną. Gdy wsiedli do środka i ruszyli, policjanci przystąpili do akcji. W samochodzie znaleziono 100 tabletek extasy oraz foliowe torebki z białym proszkiem.

Policjanci ustalili, że Bartosz P. może posiadać mieszkanie wykorzystywane jako magazyn narkotyków i miejsce ich wytwarzania. Miał z niego korzystać z 21-letnim Igorem P. Drugi z mężczyzn również został zatrzymany. Kryminalni namierzyli magazyn. W mieszkaniu znajdowała się linia do produkcji ekstazy oraz duże ilości środków odurzających.

d37y1yn

Łącznie policjanci zabezpieczyli kilogram amfetaminy, ponad 1,5 kilograma meta amfetaminy, 2,5 kilograma marihuany, 300 tabletek extasy oraz 200 gramów kokainy. Bartosz P. usłyszał zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Igor P. usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających i został objęty policyjnym dozorem. Igor S. będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. (Policja.waw.pl)

Zobaczcie wideo!

d37y1yn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37y1yn