Trwa ładowanie...
d2klcox

Złodzieje złapani dzięki pomocy internautów!

29-letnia Izabela Ś. i 32-letni Rafał S. okradali mieszkania
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złodzieje złapani dzięki pomocy internautów!
d2klcox

Od pewnego czasu w centrum miasta i na terenie Żoliborza dochodziło do kradzieży mieszkaniowych. Z lokali znikały między innymi laptopy, biżuteria i portfele z pieniędzmi. Jak ustalili policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, którzy zajęli się wyjaśnieniem tej sprawy, nieznani jeszcze wtedy sprawcy chwytali za klamki i wchodzili do losowo wybranych mieszkań, które były otwarte.

Wtedy wykorzystując nieuwagę domowników, najczęściej z przedpokojów lub pomieszczeń znajdujących się najbliżej drzwi wejściowych zabierali wszystko to, co przedstawiało jakąkolwiek wartość i co można było później szybko i korzystnie sprzedać.

*Zobacz także: Rozpoznajesz tych mężczyzn? *

d2klcox

Niedawno policja opublikowała wizerunki tych osób uwiecznione na monitoringu. * My także umieściliśmy komunikat o poszukiwanych osobach w serwisie Wawalove.pl , a nasi czytelnicy udostępniając tę informację na swoich tablicach pomogli w poszukiwaniach.* Po zamieszczeniu w miniony czwartek na stronach internetowych policji publikacji z wizerunkiem osób mogących mieć związek z tym przestępstwem rozdzwoniły się telefony - informuje KSP.

Dzięki przekazanym przez Państwa informacjom już następnego dnia śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w wynajmowanym mieszkaniu zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o popełnienie tych przestępstw. Przy 29-letniej Izabeli Ś. i 32-letnim Rafale S. policjanci znaleźli wiele przedmiotów, dokumentów oraz biżuterii mogących pochodzi ze wspomnianych wcześniej kradzieży.

Kobieta i mężczyzna usłyszeli zarzut kradzieży dotyczący 6 czynów. Za te przestępstwa notowanym i karanym już za podobne czyny, Izabeli S. i Rafałowi S., grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.


*Zobacz także: Skradziony rower warty 1500 złotych sprzedał za … 50 złotych *

d2klcox
d2klcox

Podziel się opinią

Share

d2klcox

d2klcox