Trwa ładowanie...

Złodziejka ukryła 900zł w... koku

28-letnia kobieta okradała jeden z supermarketów

Złodziejka ukryła 900zł w... koku
d2v9kyq
d2v9kyq

Policjanci zatrzymali 28- letnią kobietę, która co najmniej trzykrotnie dokonała kradzieży w jednym z otwockich supermarketów. Policjantka podczas przeprowadzania kontroli osobistej na jej głowie odnalazła ukryte w koku 900 złotych.

W jednym z otwockich supermarketów, ochrona sklepu ujęła kobietę, która wraz z zakupami, próbowała omijając linię kas opuścić teren sklepu. Do placówki handlowej skierowano jedną z policyjnych załóg. Zatrzymaną kobietą okazała się 28-letnia mieszkanka gminy Karczew, która chcąc uniknąć zapłaty ze sklepu próbowała wynieść kilka opakowań kaw, 14 czekolad i alkohol. Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta ta już nie po raz pierwszy dokonała w tej placówce kradzieży. Po sprawdzeniu nagrań z monitoringu sklepowego okazało się, że to właśnie ona była sprawczynią co najmniej trzech kradzieży do których doszło tu w ostatnim czasie.

Policjanci zatrzymali 28- latkę, i przewieźli do otwockiej komendy, kobieta dokonaną przez siebie kradzież* próbowała tłumaczyć ciężką sytuacją finansową. Policjantka podczas kontroli osobistej, zwróciła szczególną uwagę na gruby kok, we włosach zatrzymanej. Kobieta, nie chciała go rozpuścić tłumacząc, że zepsuje to jej fryzurę. Po chwili okazało się, co był prawdziwym tego powodem. *W puklach włosów ukryła ona 900 złotych, którego pochodzenia nie potrafiła wytłumaczyć w żaden logiczny sposób.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają, że zatrzymana kobieta ma związek z innymi kradzieży, do jakich doszło w ostatnim czasie.

d2v9kyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v9kyq